Свято наближається: Топ-5 різдвяних ярмарків на півночі Італії


В Італії під час різдвяних свят повсякденна суєта життя забувається, і, здається, час зупиняється або ритм життя стає повільніше, дозволяючи людям звернути увагу на казкову атмосферу, що панує в містах, і на їх новорічне оздоблення.
Прихід Різдва в Італії дещо відрізняється від святкування в інших країнах світу: поява вертепів, волинщиків, відьом, нуги, панетоне  знаменують наближення свята. У багатьох містах починають працювати Різдвяні ярмарки, ринки і базари, які на італійській називаються Mercatini di Natalе (Меркатіні Ді Натале), передає TGCom24.
Мабуть, найбільш веселими і традиційними вважаються різдвяні базари в Альто-Адідже - північному гірському районі Італії, де в невеликих містечках запалюються святкові вогні. Так, однією з найяскравіших ярмарків Південного Тіролю вважається ярмарок в Больцано.

На площі Вальтера розгорнеться ярмарок Christkindlmarkt. Тут, серед ароматів кориці і спецій, можна буде придбати новорічні прикраси з дерева, скла і кераміки, зроблені місцевими майстрами, вироби з повсті, спробувати пряники під назвою Zelten і глінтвейн.
Різдвяний базар в Мерано

60 різдвяних крамниць, що поєднують алхімію традицій та інновацій, море казкових подарунків, місцеві промисли і предмети мистецтва, прикраси для дому, дерев'яні статуетки, предмети старовини і численні вироби зі скла, кераміки, свіжа випічка та сувеніри - все в цьому місті на кілька тижнів перетвориться в різдвяну казку.
Різдвяний ярмарок у Брессаноне

Місто мистецтв, Брессаноне, запрошує відвідати музей під відкритим небом, щоб оцінити його перлини мистецтва і повністю зануритися в атмосферу Різдва. Ви потрапите в новорічну казку.
Різдвяний ярмарок працює на площі Пьяцца дель Дуомо. Цей ринок може похвалитися традиційно прикрашеними кіосками, які продають різдвяні товари і пропонують оригінальні ідеї для подарунків, які є типовими по південно-тірольських традицій.
Різдвяний ярмарок у Віпітено

Запах кориці і спецій, дерев'яні гірки та саморобні солодощі, глінтвейн і новорічні ялинки, прикрашені гірляндами, красиво освітлені будинки і вулиці - все це нагадує про наближення святі.
Вежа, яка підноситься на головній площі міста, є фоном для різдвяних ринків в Віпітено. Середньовічна атмосфера базарів занурює відвідувачів і туристів в чарівну атмосферу Різдва і різдвяних свят.
Різдвяний ярмарок у Бруніко

У цьому маленькому містечку на кілька тижнів все просочується запахом гарячого глінтвейну і місцевих солодощів. Численні новорічні лотки засипані різноманітними блискучими кулями, іграшками і сувенірами. З нагоди різдвяних свят ярмарок в Бруніко оживає від звуків, запахів, кольорів і шуму місцевих жителів, гостей з сусідніх областей і туристів. Серед усієї цієї метушні і пам'яток особливо виділяється один магазинчик під назвою "Bottega di Gesù Bambino", в якій кожен день ремісники випилюють скульптури і оригінальні сувеніри.

Коментарі